Den velkých pokroků

13. února 2011 v 19:46 | kajan |  Vrh A BOC Storytelling - deníček
Ráno začalo jako obvykle velkým vytíráním. Štěňata se ale vrhla na koště a snažila se se mnou o něj přetahovat. Nejvíce se do toho pustila Aksa - vrčela a zuřivě trhala s hadrem. Vůbec se - jako to štěňata obvykle dělají - nebála, když jel hadr na koštěti směrem k ní. Kdepak - rovnou i v tomto směru ho honila (obvykle ho štěňata hodní, když jde směrem od nich a když jde na nět tak se trochu bojí). Také Aaron Dag byl veliký bojovník. Kromě koštěte začal ale také demolovat a okusovat židle - to si to sním v Modřicích užíjí. Je to pěkný silák. Několikrát denně jsme venčili štěňata na zahradě. Celkem dobře chápou (až na malé černé vyjímky), že je lepší vydržet a udělat to venku. Na zahradě se dnes také šli k plotu seznamovat s velkým psem Maxem, který bydlí na sousedním pozemku. Max se tvářil maximálně dobrotivě, ale je veliký a jejich pozemek je výš, taktže působí ještě větší. Aksa se před ním prdelkovala s velkou chutí a zaujetím, což Aywynku dovádělo k šílenství. Několikrát šla Maxovi vyhubovat - chudák netušil za co. Ostatní se k němu také šla podívat, ale opatrněji a ne na tak dlouhou dobu a opakovaně.
Velkou srandu měli všichni z Mii. Mia je trochu většíá a asi stejně těžká jako největší z nich. Takže se prima kočkují. Má také mnohem více trpělivosti, než rodiče a je hravější. Válela Flíčka a Daga docela drsně po trávníku a oni se bránili, kousali ji do špičky ocásku. Prostě byla to sranda veliká, až z toho Mia dostala "běhavou" - to je taková "porucha", že musí hrozně rychle utíkat ve velkých kruzích dolem dokola, jinak by se zalkla radostí.

Alfirin běhala s ní. A tak jsem zjistila, že štěňata už umí docela hezky utíkat.  

No a jak píšu do počítače tak se podívám s kým si to za mnou Mia hraje a on tam byl Arcimboldo. Úplně sám vyšplhal po schodech do prvního patra. Moc si to užíval. (Pak tuhle skvělou dovednost několikrát zopakoval, večer jsme koukali nahoře v patře na zprávy a on se k nám dokulil a šup na klín.. tak se choval celé zprávy, dokud mu nezačlo být horko.. nebo se mu chtělo udělat loužičku... prsotě chtěl dolů).

Bývalá majitelka našeho domu se přišla na štěňátka podívat. Celou dobu měla Aršíše Browna na klíně a že je prý hezčí, než všichni ti s pálením dohromady. A on se rozkošně rozvalil bříškem vzůru a nechal se drbat a drbat. Občas otevřel ta svá nádherná stále modrá kukadla. Nádhera.

No a víte, že jsem podle jedné nepodařené fotky zjsitila, že Any má jednu nohu černou? Totiž na té fotce byly jen dvě nohy (hlava se nějak na poslední chvíli pohnula) a já přemýšlela, které štěně to je. Musela jsem se jít na černá štěňata podívat. Ano, byla to Any. Do té doby jsem si toho nevšimla. Je to roztomilé. Korálek má také jednu nohu barevnou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama