Výcvik na přelomu dubna a května

10. května 2010 v 22:47 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr

10.5. 2009
Večer. Dnes jsme dělali nástřely se začátečníky - se všemi postupně těžší, do kopce, ve stále větším šeru (Koral mezitím měl ještě za světla výšku - a super :-). Vůbec se úžasně zlepšíl. co mu figuruji hlavně já. Dnes ani jednou nemočil a neblbnou  (tzn. neměl přeskokové chování), ale s nadšením se vrhal za figuranty (nejen za mnou, ale také za Sylvou).
Aireen je moc šikovná, značí sama a nadšeně. Překvapil i Pulo, který krásně označoval nástřeláky. Paničky se přiznaly, že trochutrénovaly (Pulo byl s námi teprve podruhé a je tak úžasně nadšený).
Mia běhá za figurantem hezky, štěká zatím jen nesměle. (Ale štěká!, a to nejen na mne). Aywy měla dva nástřely v různém terénu a na samý závěr speciál, dosti velký a již po tmě (5 osob). Vše našla za cca 15 minut, nejprve ale běžela až na konec plochy za Danem (že by ho měla nejraději?, nebo foukal vítr tak, že to bylo výhodné?), pak se vracela a hledala postupně ostatní figuranty. Ester byla na stromě, krásně ji našla a označila. Po procházce jsme dorazili domů v 22.30. Aywy je vyčerpaná a spinká.


8.5.2010
Stopa nad kaplí sv. Anny na louce pod Bruskovským lesem na Šumavě.
Po celodenním výletě během víkendu na Šumavě jsme udělali zastávku a našlápli stopy na nádherné louce.Dan našlápl Koralovi krátkou, docela hezky ji Koral šel.
Aywy jsem udělala stopu dlouhou cca 800 m, mnohokrát lomenou, chvilku rovně, chvilku obloučky, se dvěma předměty (jeden z nich byla krabička od zápalek). Krásně ji vypracovala, na jednom lomu trochu čuchala na opačnou stranu, ale za cca 2 m se vrátila. Do toho nám lezli na louku turisti, ale podařilo se je umírnit, takže se z nich stali diváci, kteří skandovali pochvalu, jak hezky stopuje. A opravdu, bylo to super. Super!

3.5.2010
Krátký trénink v Čimičáku s Danem a Korem, Ester a Miou a Sylvou, Radkem a Aireen. Aywy má krycí den, zůstala doma… Velké zlepšení u všech začátečníků.

30.4. 2010

Dnes trénink krátký se Simonou a Danem. Oba psi moc pěkně cvičili, i když Aywy hárá a hárá. Aywy se hodně soustředila na práci. Super krátké a úderné.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama