Krytí

10. května 2010 v 22:55 | kajan |  Chov
Aywy vyšlo hárání tak úžasně, že by se štěňata narodila na samém začátku prázdnin. Rozhodli jsme se tedy neotálet a nakrýt, a to i za cenu toho, že přijdeme o prázdninový termín ZTV2. Děti se těší na prázdniny se štěňaty a já budu ráda za pomocníky při té práci s úklidem loužiček.

Krytí proběhlo (tedy asi?) v sobotu a v neděli. Žel pesani se nesvázali, takže nejistota. Ale zkoušeli to. Byla to úžasná až únavná sexuální výchova pro naše pubertální děti. Nejprve pesani zkoušeli pozici ONA NAHOŘE, pak BŘICHO NA BŘICHO na sedačce, skoro jako lidé... no a taky párkrát normálně... Doufám, že hlavně, když jsme se nekoukali.

Zkušenosti s plánovaným krytím mám nevelké (většinou jsem se snažilo nakrytí zabránit,  a to několikrát bezúspěšně). Z dětství si pamutuji, jak babička stříkala zoufale na psa, který přeskočil zeď k nám na zahradu, z hadice proudem vody, ale on se neomylně strefil a svázal s fenou, než stačila teta vyběhnout a vzít ho koštětem po kebuli.Plánované krytí jsem zorganizovala kníračce jednou a povedlo se.

Takže jestli se to těm našim nepodařilo, tak ouvej! Myslíte, že existuje těhotenský test pro fenečky?
 


Komentáře

1 Iveta Iveta | 17. ledna 2011 v 15:21 | Reagovat

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kdo měl být tatínkem v tomto vrhu? Také Koral?

2 Kateřina Jančaříková Kateřina Jančaříková | 19. ledna 2011 v 17:50 | Reagovat

Ano, také. Poprvé byli holt moc nezkušení.
A navíc jsem ani já neměla vyjasněno, zda štěňata chci, protože by nám utekly všechny letní akce a zkoušky. Takže jsem jim vůbec nepomáhala. To, že máme štěňata přes zimu, vychází z tréninkového hlediska mnohem lépe.
Však uvidíte. :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama