Zaregistrována CHOVATELSKÁ STANICE STORYTELLING

17. března 2010 v 10:28 | kajan |  Chov


S radostí oznamujeme, že 2.3. 2010 byla založena Mezinárodně chráněná chovatelská stanice
"Storytelling".
Registrační číslo je 64/10.
Majitelem je PhDr. Kateřina Jančaříková, Ph. D.

K mé radosti byl přijat a zaregistrován název stanice, který jsem měla vymyšlený dlouho (tedy první v pořadí šesti návrhů).
Storytelling (čili vypravování) je pro mne velmi kouzelné slovo - příběhy mi vyprávěl tatínek, babička, prateta, příběhy vyprávím svým dětem. Ale také vyprávím příběhy svým psům a oni zase (i když jiným jazykem) vyprávějí mně. Někteří věří, že příroda vypráví. Nedostatek možností vyprávět příběhy může vést i duševním problémům, viz "narativní paradigma" více zde.

Záměrem stanice není nijaké velké množení psů, ale byla by škoda neuplatnit tak skvělou fenu, jakou je Aywy, alespoň jednou, v chovu.

Pro štěňata budou hledání lidé, kteří touží po intenzivním vztahu se psem (včetně právě vyprávění a naslouchání) a také (v případě borderkolie by to bez toho nešlo) i nějaké společné aktivitě.

Při odchovu štěňat bude zaručeno vlídné a laskavé (a pouze lakavé) zacházení se štěňaty, zdravá výživa, přiměřená míra podnětů a her a odpočinku a prostoru pro "soukromý" život.

I když začínáme s chovem čistokrevných psů, máme zkušenosti s odchovem několika vrhů "oříšků", kterým jsme našli dobré nové smečky (často) v našem okolí.
 


Komentáře

1 prom dresses for sale prom dresses for sale | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:32 | Reagovat

Q. Why did Goofy put a clock under his desk?
http://www.carweddingdress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama