Zasněžené Milovice

17. ledna 2010 v 20:59 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
16.1. 2010 jsme trénovali v Milovicích. Den předem se nám utrhl výfuk z auta, takže byly malé komplikace (malé díky Simoně a Evě :-).

Na výcviku bylo neuvěřitelné množství lidí. Rozdělení do skupin bylo nezbytné. Cvičili jsme s Karlem v sutinách. Odsýpalo to pěkně. Dvě kola byly velmi rychlé. Pak nás přezkoušeli na lavinovou zkoušku.

První speciál byl takový normální. Aywy rychle našla člověka (chudáka opravdu zaházeného). A v krátké době i oba předměty :-). Moc nás chválili. Ale já věděla i jsem to řekla, že nedošla až na zadní kraj plochy.

Po pauze, kdy jsem figurovala v sutinách, jsme šli na druhý speciál. Uculovali se, že by se divili, kdyby to našla. Prohledávali jsme prostor a Aywy našla po nějaké době jeden i druhý předmět.
Pak nic. A ona začala těkat a byla schopna označit každou veverku. Natlačila jsem ji do druhého falešňáku v jejím životě (pokud tam nebyla mrtvola) - označila nějaký kanál hned u cesty. (Taky jsem byla nějak rozhozená a nepřemýšlela jsem dost.)

Teprve, když jsme trochu popošli směrem k zadní hranici, dostala se přes terénní zlom a v rychlosti našla figurantku (již úplně promrzlou, chudinku). Bylo to poučné.

Překvapením byly předměty (příjemným). Na trénink zůstává vysílání ve sněhu do větší dálky (myslím, že beze sněhu by tam došla).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama