Září a říjen 2008

6. ledna 2009 v 21:54 | kajan
Září a říjen jsem věnovala dopisování disertace a přípravě návazného projektu ESF. Výcviku (a úklidu a vaření aj.) jsme se věnovali jen "bokem".

Přesto se nám podařilo být na hezkých akcích se záchranáři. S naší brigádou jsme byli v Mořině (plochy a stopy) a v Milovicích (plochy).

A s různými lidmi jsme se různě scházeli po Praze (sutiny a plochy).
Aywy začala suprově vyhledávat v plochách (opravdu moc ji baví ji hledat a běhat). Má moc ráda lidi, takže si s nimi chce hrát, i když je nezná. V sutinách raději postupujeme pomalu, aby se nejprve naučila tím bordelem chodit a nepořezala se mi. Ale ty stopy! Ještě v létě jsem byla tak pyšná a teď místo, aby šla po stopě se snaží předměty vyrevírovat. Nejprve jsem myslela, že je to tím, že ji citlivku vadí tah šňůry (při napnutí šňůry zatočila). Tak jsem ji nechala jít dvě stopy na volno (nebylo to tím). Takže začínáme znova - na krátké šňůře, musím jí nějak rozumně brzdit a nepustit ze stopy.

Na RH-E zkoušky jsem proto řešila velké dilema, jestli jít na stopy (které začala kazit) nebo na plochy (které se mi zdálo ještě nemá dobře nacvičené). Nakonec jsem se (den předem ) rozhodla pro plochy. Vyplatilo se mi to! (Více viz zkoušky )
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama