O nás

6. ledna 2009 v 14:30 | kajan |  O nás
Jsme velká rodina. Vždy jsme měli rádi zvířata. Takže, když se nám povedlo v restituci po 17 letech proměnit byt v paneláku ze státního na družstevní, neváhali jsme. Prodali jsme byt a prodali jsme rekreační domek a koupili velký dům s velkou zahradou... a naše chovy se začaly rozrůstat.
Ačkoli máme hodně zvířat, naší největší láskou jsou psi. Máme borderkolie, groenendaelku, čínského chocholatého psa a Kanaánku - je to pěkná smečka. S našimi psi se snažíme pomáhat. Máme canisterapeutické zkoušky a věnujeme se AAE. A také máme více než 10 záchranářských zkoušek. Aywy jednou dokonce pomáhala hledat skutečného pohřešovaného. Odshovavali jsme dva vrhy borderkolií a jeden vrh čínského chocholatého psa. V příštím roce se budeme snažit o malé groenedaely.
Pro jednoho z našich synů jsou zvířata nejen hobby, ale i profesí - je to chovatel exotických zvířat. Kromě pejsků máme mnoho dalších zvířat a snažíme se jim porozumět. Práce kolem zvířat zabere asi dvě hodiny denně (jen krmení - výcvik a venčení nepočítaje). Dělíme se o tyto povinnosti a různě si pomáháme - v rodině i se sousedy - abychom mohli někdy i odjet. Ale celkově jsme rádi doma s našimi zvířátky.
 


Komentáře

1 Klára Šedivá Klára Šedivá | E-mail | 30. března 2017 v 11:49 | Reagovat

Dobrý den, mohu se zeptat? Máte ještě volnou fenku z vrhu D? Případně jestli bych mohla poprosit o jakýkoliv váš kontakt, żádný jsem zde nenašla. (Nejlépe facebook, nebo telefon). Kontaktovat mě můžete na facebooku- Klára Šedivá, telefonu 722110720, či emailu kl.sediva@gmail.com
Předem děkuji, Klára Šedivá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama